Екскурсія до Жмеринського міськрайоного суду

22 жовтня учні школи-ліцей разом із вчителем історії та права Цеплою О.Г. відвідали Жмеринський міськрайонний суд в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права.
Юних відвідувачів запросили до зали судових засідань, де вони спілкувалися керівником апарату суду Тетяною Андріївною Насоненко.
     Тетяна Андріївна розповіла школярам про те, хто ж саме працює в суді, про специфіку роботи суддів та працівників апарату, атрибути судової влади: продемонструвала як виглядає справжня суддівська мантія, нагрудний знак не тільки України, а й багатьох інших країн світу.
    В рамках всеукраїнської акції для школярів «Урок справедливості»,учням також презентували мультфільм "Кінь проти Хом’яка" та «Слон проти Жирафи», які було відзнято в рамках грантового проекту "Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів" за підтримки Програми USAID "Нове правосуддя".
    Ліцеїсти дякують працівникам Жмеринського міськрайоному суду за чудову та пізнавальну екскурсію!

23.10.2019 | Aдмін