Street Workout в школі-ліцей

20 вересня на спортивному майданчику школи-ліцей відбулися змагання зі Street Workout – атлетичних вправ на вуличних тренажерах.
   Ініціаторами стали президент школи Маргарита Саруханян та вчитель ліцею Олеся Хізяк. Організувати спортивний захід у нашому місті допоміг відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради.
      Участь у змаганнях взяли 19 хлопців зі Жмеринки та Вінниці, суддями змагань стали гості з області. Під час турніру спортсмени демонстрували власну силу з трьох видів. Грамотами і подарунками переможців відзначили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Добжанська і головний спеціаліст В’ячеслав Малюшицький.
    І місце у номінації Freestyle здобув учень школи-ліцей Максим Альошин та ІІІ місце виборов Владислав Садовський.
    Бажаємо спортсменам нових звершень та перемог!

за джерелами Жмеринської газети

23.09.2019 | Aдмін