ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР У ШКОЛІ-ЛІЦЕЇ

25 червня у школі-ліцеї відбувся випускний вечір для учнів 11-х класів.

Гучними оплесками всі присутні привітали дорогих випускників, особливі слова звучали від директора школи Оксани Володимирівни Кочури, яка щиро побажала учням легкої життєвої дороги, великих досягнень та перемог!

У такий важливий день випускники почули теплі слова від перших вчителів та класних керівників -  Дуднік Раїси Анатолівни, Поліщук Людмили Михайлівни, Ковальової Ольги Олександрівни. Вони разом з Кочурою Оксаною Володимирівною, Бунь Людмилою Василівною, Березовою Анжелікою Ратмирівною, Родіною Анжелою Петрівною, Пажетновою Тетяною Сергіївною та Нєверовою Лілією Ростиславівною подарували випускникам пісню. Важливими учасниками свята стали батьки випускників, для яких це хвилюючий і радісний день. Вони привітали своїх дітей музичним флешмобом!

Особливим моментом свята стало вручення свідоцтва про повну середню освіту, адже це перший важливий документ для випускників, їхня перепустка в доросле життя!

Наприкінці свята учні висловити подяку своїм батькам та вчителям за їх турботу, підтримку, цікаві уроки, необхідні знання, цінні поради!

Велика дорога починається з першого кроку, тож хай він буде для вас вдалим і щасливим! У добру путь випускники!

26.06.2019 | Aдмін