Звіт керівника НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" перед громадстістю

14 червня в школі-ліцеї відбувся звіт керівника про роботу освітнього закладу за 2018-2019 навчальний рік. На зборах були присутні педагогічний колектив, батьківська громада, учні старшої школи та представник управління освіти, методист Мазур І. М. Оксана Володимирівна проаналізувала свою діяльність за такими напрямками:

*                               Забезпечення обов’язковою освітою

*                              Організація індивідуального навчання

*                                   Кадрове забезпечення закладу

*                              Дотримання вимог техніки безпеки

*                                  Організація харчування учнів

*                                Навчальна та виховна діяльність

*                                 Робота з обдарованими дітьми

*                           Діяльність учнівського самоврядування

*                                          Робота з батьками

*                           Матеріально-технічна база закладу

*                           Інформатизація освітнього процесу

У своєму виступі Оксана Володимирівна наголосила на основних досягненнях за цей навчальний рік, а саме впровадженні електронного журналу, переходу на нову систему харчування, результативності олімпіад та творчих конкурсів і  подякувала  колективу за розуміння та підтримку в усіх починаннях, адже всі висвітлені питання між собою взаємопов’язані, а виконання їх можливе лише при спільній роботі школи, сім’ї, громадськості.

Серед присутніх оцінку діяльності керівника школи надали вчитель початкових класів Рижук О. О., вчитель інформатики Рябчук Л. А., представник батьківської громади Шевчук О.А.,  заступник директора з навчальної частини Данілова О. М., голова батьківського комітету школи Завадська О. П. та методист управління освіти Мазур І. М.

За підсумками голосування діяльність директора школи було оцінено таким чином:

101 – «задовільно», заслуговує  заохочення.

15.06.2019 | Aдмін