Закриття пришкільного табору

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела кольорова і багатозвучна пора року – літо! Це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів і не залишитися без казкових емоцій, нових друзів та різноманітних розваг.

Однією з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період є організація тематичних   таборів  відпочинку. На базі НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» з 27 травня 2019 року було розпочато роботу дитячого табору екологічного напрямку «Дзвіночок». Вікова категорія дітей 7-10 років (1 – 4 класи). Створено 4 загони, серед них – англо-мовний загін.

Кожен загін мав свою кімнату,  назву, девіз,  працював за загальним та власним планом роботи.

28.05.2019  відбулося відкриття табірної зміни. З цієї нагоди була проведена урочиста  лінійка та святковий концерт.

Кожного літнього ранку школа радо вітала дітей в таборі.

День розпочинався гімнастикою та ранковою лінійкою.

Діти табору взяли  участь у міжтаборних змаганнях «Веселі старти 2019» і зайняли ІІ місце.

У районмому Будинку культури  діти із задоволенням подивилися мультфільми «Звірополіс»,  «Лелеки», Микита Кожем’яка».

Радо зустрічав дітей нашого табору  міський розважально-ігровий центр «Ермітажик»,  де тренера провели з дітьми багато ігор екологічного змісту.

Цікавою була екскурсія до дитячої бібліотеки. Діти побачили  цікаву виставу і самі побували в ролі акторів, ознайомились з новинками дитячої літератури.

З метою вивчення рослин проведена екскурсія в міський лісхоз.

В пожежній частині (ДПРЧ №8 м.Жмеринки) пожарні рятувальники познайомили дітей із протипожежною технікою та протипожежним обладнанням.

Згідно плану роботи табору проводився День туризму і спорту.  Відбувся похід до міського парку. Протягом табірної зміни проводились спортивні змагання між загонами.

В час дозвілля загони  із задоволенням відпочивали на міських спортивних, дитячих майданчиках, актракционах.

Дуже сподобалася дітям вистава «Чарівна квітка». Ми вдячні артистам РБК за запрошення і отримане задоволення.

У мовному загоні діти покращували знання англійської мови з різних видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, письмо, читання. Відповідно до тематичних днів проводились різноманітні заняття: конкурси, вікторини, ігри, презентації.

Протягом табірної зміни смачними сніданками та обідами частували дітей працівники їдальні.

13 червня відбулося закриття табору    «ДЗВІНОЧОК»

14.06.2019 | Aдмін