ВИПУСК УЧНІВ ДЕВ'ЯТИХ КЛАСІВ

11 червня у школі-ліцеї відбувся випуск 9 класів. Для учнів - це особливий і довгоочікуваний день, який залишиться світлим спогадом на все життя. Розпочалося свято урочистим привітанням від директора школи – Оксани Володимирівни Кочури, яка побажала випускникам світлого майбутнього, легкої життєвої дороги, здійснення мрій та подякувала вчителям та батькам за плідну працю, а учням за старання та бажання навчатися! Дев’ятикласники подарували усім присутнім чарівний вальс.

Заступник директора з навчальної роботи Данілова Олена  Миколаївна зачитала наказ  «Про переведення здобувачів освіти 9 класів до 10 класу та вручення документа  про базову загальну середню освіту учням 9 класів» та Оксана Володимирівна вручила випускникам важливий документ – свідоцтво про базову середню освіту.

Немає на землі людини, яка б добрим словом не згадала свого вчителя, тому слово для привітання було надано першим вчителям Бабчук Олені Петрівні та Іванишиній Антоніні Леонідівні, а також класним керівникам Любицькій Ларисі Георгіївні та Цеплій Оксані Георгіївні. Від батьківської громади випускників привітала інспектор управління освіти Щурик Людмила Анатолівна. Президент школи Маргарита Саруханян також привітала випускників від імені учнівської ради та побажала їм бути успішними, цілеспрямованими та рішучими. Приємним сюрпризом від випускників став флешмоб і слова подяки від дев’ятикласників. Завершилось свято прощальною піснею випускників школи.

Бажаємо майбутнім десятикласникам гарних канікул та цікавих уроків, а випускникам легкого шляху в обраних ними навчальних закладах!

11.06.2019 | Aдмін