ПРОЩАВАЙ, ШКОЛО!

31 травня на площі  Миру відбулась святкова урочиста лінійка для випускників міста. Розпочалось свято із зустрічі учнів, що пройшли «живий коридор» за участю вчителів шкіл міста. Щирі привітання із завершенням навчання звучали від заступника міського голови з гуманітарних питань Ольги Геннадіївни Боровської та начальника управління освіти Аліни Петрівни Твердохліб. Для учнів виступали кращі співочі колективи міста, вихованці ДНЗ №4 «Вишенька» подарували зворушливий танець, не менш цікавим і креативним було спільне привітання від директорів шкіл міста.  Кращих учнів  нагороджено грамотами департаменту освіти Вінницької міської ради за перемогу в ІІІ етапі  предметних олімпіад. Ліцеїсти в свою чергу, подарували усім присутнім чудовий флеш-моб. Під час свята на випускників чекало багато сюрпризів від Жмеринської міської ради та управління освіти, одним з яких стала феєрична поява «байкерів» з повітряними кульками та солодкими подарунками!

Завершилось свято феєрверком, гучними оплесками та традиційним звучанням останнього дзвоника!

31.05.2019 | Aдмін