ПРОЩАВАЙ ШКОЛО! СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

24 травня ліцейна родина зібралася разом на святі останнього дзвоника. Цей день святковий для всіх: випускників початкової школи, які успішно склали свій перший іспит – ДПА; учнів 9-го класу, які стали випускниками школи ІІ ступеня та учнів 11 класу, які були найпочеснішими гостями свята.

Урочистий захід розпочався з привітання директора школи Оксани Володимирівни Кочури, яка з гордістю представила учасників «Зоряного олімпу», учнів, які відстоювали честь школи на предметних олімпіадах та конкурсах. Ліцеїсти, які здобули найбільшу кількість перемог та отримали статуетки «Ніка», а саме Рубан Катерина, Цюзь Алла, Головачьов  Михайло та Кес Олена разом з переможцями предметних олімпіад та конкурсів пройшли коло пошани та для них прозвучала хвилина слави. Особливістю цьогорічного свята став танцювальний флеш-моб, який розпочали учні 4-х класів, продовжили дев’ятикласники і незабутнім вальсом завершили випускники школи, яким після танцю батьки вручили символічні шкільні дзвоники та стрічки.

Право останнього дзвоника було надано переможцям предметних олімпіад , учню 4 класу Очеретному Володимиру, учениці 9 класу Кес Олені та учениці 11 класу Рубан Катерині. Першими до школи зайшли учні 2-4 та 7-9 класів, які зробили «живий коридор» для випускників.

Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

27.05.2019 | Aдмін