ІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка

У рамках відзначення 200-річчя від дня народження Великого сина України стартував ІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурс ім. Т.Г. Шевченка. Творчо обдаровані учні міських шкіл зібралися в ошатній залі школи-ліцею. Урочисто і святково, піднесено і сучасно учасники конкурсу, вчителі української мови та літератури, запрошенні гості ознаменували відкриття конкурсу. Зі словом привітання і побажання перемоги звернулася до присутніх методист Управління освіти Заграй С.М., яка підкреслила важливість цього конкурсу.

Сподобалась присутнім на святі поезія члена національної спілки письменників України Горлея Володимира Савовича, який веде літературну студію на базі школи-ліцею і плекає у юних талантів любов до рідного слова.

Присутні оплесками нагородили ученицю 8-В(Л) класу Савченко Анну, яка прочитала вірш «Кобзареве слово» та виконання пісні «Зоре моя вечірняя» групою учнів 7-Б  класу. Мультимедійна презентація додала святу піднесеності і неповторності.

Творча наснага і любов до поезії Кобзаря – ось ознака сучасної самодостатньої молоді, якою є наші учасники конкурсу.

10.11.2014 | Aдмін