Екскурсія в Карпати

З 29.04 по 01.05. 2019 року учні 8-А(Л) класу разом з класним керівником Цимбалюк Я. В. відвідали мальовничі куточки Карпат. Багато вражень діти отримали під час екскурсії до водоспадів Гук та Шепіт,що є  гідрологічною пам'яткою  природи місцевого значення;  зоопарку, де вони побачили косуль, диких кабанів, орлів та інших представників карпатської фауни, які живуть не у клітках, а в напіввільних умовах; відвідали найдовше село в Україні -  Микуличин та інші цікаві місця Прикарпаття. Крім того,  ліцеїсти піднімались на вершину гори Магури, що повністю вкрита лісом та пройшли канатну дорогу довжиною майже в три кілометри на гору Високий Верх, яка дає можливість побачити панораму навколишньої місцевості і навіть простори Закарпатської області.

07.05.2019 | Aдмін