Акція "Серце до серця"

У школі-ліцеї проходить акція «Серце до серця»,  під час якої проводиться збір коштів на корекційне обладнання для дітей з особливими освітніми потребами. Цього року благодійну акцію в школі організували медіатори шкільного центру розв’язання конфліктів «Порозуміння» Барановський Ярослав, Осовська Вікторія і Степанківська Віолетта.  Мета  – придбання фібро оптичного волокна для психологічного розвантаження «Світловий дощ». Дане обладнання буде закуплено для  дітей Жмеринського інклюзивно-ресурсного центру.

Участь в акції є стабільною платформою для єднання небайдужих жмеринчан, які прагнуть поліпшити місто власними силами.

Такий «Світловий дощ» буде гарним подарунком на річницю створення КУ ІРЦ  23 квітня 2019 року.

15.04.2019 | Aдмін