Екскурсія до лісництва

В рамках шкільного тижня природоохоронної діяльності учні 6-В класу разом з класним керівником Олійник В. В. 11 квітня відвідали ДП «Жмеринський лісгосп», а саме лісівничий еколого-просвітницький центр та тепличне господарство Людовського лісництва. Директор установи  Бендера Петро Володимирович та головний інженер Гаврилюк Анатолій Федорович розповіли учням про основні напрямки діяльності підприємства, а саме охорону, відтворення та збереження лісових масивів. З цією метою в лісових угіддях створено мережу рекреаційних пунктів «Лісова сторожка», «Три дуба», «Біля зупинки», «Затишок», «Грибна поляна», «У садку», «Дубина». На базі Людовського лісництва створено сучасний тепличний комплекс для вирощування лісокультурного та декоративного посадкового матеріалу, серед якиго є види, занесені до Червоної книги України. Крім того, працівники підприємства дбають не лише про рослини, а й про лісових мешканців. Саме тому нещодавно було створено вольєр для напіввільного утримання мисливських тварин, задля збереження їх популяцій та влаштовано штучну водойму для потреб мисливського господарства. Приємною несподіванкою стали різноманітні дерев’яні скульптури та інші елементи декору лісництва. Крім того, діти дізнались багато цікавої інформації про лісовий фонд, групи порід, лісоуправління та багато іншого.

Дякуємо працівникам підприємства за змістовну екскурсію!

Більше інформації про ДП «Жмеринський лісгосп» читайте на сайті підприємства http://zhmerinkalg.com.ua/golovna.html

11.04.2019 | Aдмін