Конкурс "Ми - діти твої, Україно!"

24 жовтня в актовій залі рідної школи  вібувся конкурс серед учнів 7-8 класів "Ми діти твої, Україно!". Даний захід перетворився на яскраве, веселе та патріотичне свято. Командами юних козачат було представлено чудові візитки, наповнені щирою шаною та любов'ю до рідної землі, до історії рідного краю та часів козаччини. Для конкурсантів були підготовлені відповідні конкурси: "Галерея козацької слави", "Козацькому роду нема переводу" та "Курінний оркестр". Змагання між командами було завзяте та активне, але перемогу отримали найкращі та найдостойніші. За підсумками чотирьох конкурсів лідером, а в результаті - переможцем стала команда юних козачат "Козацька рада" 8 -В ліцейного класу (класний керівник Бунь Л.В.).

04.11.2014 | Aдмін