2 КВІТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя. Саме тому щорічно в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги.

З нагоди свята в школі-ліцеї для учнів 4-х класів відбулися тематичні заходи, під час яких діти мали змогу переглянути цікаві відео про життя і творчий шлях великого казкаря, брали участь в літературній вікторині «Чи знаєте ви казки Андерсена?», відвідали книжкову виставку, на якій познайомилися з цікавими книгами, що  були номіновані на літературну премію імені Ганса Крістіана Андерсена.

Казки великого письменника виховали стільки поколінь та подарували стільки радості малечі всього світу, що стали невід'ємним атрибутом щасливого дитинства.

03.04.2019 | Aдмін