Засідання педагогічної ради

27 березня в школі-ліцеї було проведено засідання педагогічної ради за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах експериментально-дослідної роботи щодо впровадження нового змісту початкової освіти». Про навчально-методичне забезпечення розповіла заступник директора з навчальної частини Саветіна Тетяна Василівна, яка зауважила, що було підготовлено список обладнання для діяльнісного навчання, враховуючи орієнтовний перелік засобів навчання. Тому, з метою проведення експериментально-дослідної роботи Жмеринською міською радою було виділено кошти та придбано необхідні засоби навчання, а також проведено поточні ремонтні роботи в класних приміщеннях.

Про апробацію навчально-методичного забезпечення розповіла вчитель початкових класів Висідалко О. В., яка зазначила, що освітнє середовище організовано таким чином, щоб задовольнити індивідуальні потреби кожної дитини та сприяти роботі дітей в малих групах.

Основні аспекти формування компетентностей шляхом діяльнісного підходу розкрила вчитель НУШ Стасишина І. А. Ірина Анатолівна зауважила, що саме діяльнісний підхід до навчання є важливим для Нової української школи, адже формується вміння аналізувати і систематизувати знання, враховуючи досвід учнів.

Про комплекс навчально-методичного забезпечення з англійської мови розповідала вчитель іноземної мови Кириченко О. Ф., яка зазначила високу якість підручників з англійської мови та аудіо супровід до них, що дає змогу учням початкових класів самостійно опрацьовувати матеріал.

Крім того, вчителі молодших класів проводили багато різноманітних вправ, які вони виконують з учнями використовуючи навчально-методичне забезпечення. Сучасне навчання – це активна діяльність дітей, цікаві ігри, співпраця в парі та в групах, вміння приймати спільні рішення та прислухатися до інших.

02.04.2019 | Aдмін