Математичне моделювання у школі-ліцеї

21 березня в школі-ліцеї вчитель інформатики Кузір Геннадій Дмитрович провів серію відкритих уроків математичного моделювання у 9-10 класах з використанням програмного засобу Geo Gebra. Ліцеїсти з задоволенням працювали з даним програмним середовищем, створювали власні математичні моделі та проводили обрахунки, адже це вільно-поширюване динамічне геометричне середовище, яке дає можливість створювати «живі креслення» для використання в геометрії, алгебрі, планіметрії, зокрема, для побудов за допомогою циркуля і лінійки. Крім того, програма володіє багатими можливостями для роботи з функціями за рахунок команд вбудованої мови. Програма написана Маркусом Хохенвартером мовою Java та перекладена на 39 мов.

21.03.2019 | Aдмін