Незабутній тиждень в столиці Великої Британії – Лондоні!

25.02.2019 – 04.03.19 – незабутній тиждень в столиці Великої Британії – Лондоні!

«Туманний Альбіон» зустрів  групу школярів незвичною для цієї пори року погодою –  +18°С. Цвіли жовті нарциси, абрикоси, магнолії, проліски, крокуси і навіть іриси. Нарешті все вивчене на уроках англійської мови було побачено на власні очі! Спецкурс «Культурознавство англомовних країн» став в нагоді на 100%. Таємниці Тауера, велич Букінгемського палацу, могутність Віндзорського замку, мальовничі краєвиди світового мегаполісу, що вражали нас з 135 висоти Лондонського Ока, Вестмінстерське Аббадство, Альберт Холл, парк Святого Джеймса, музей природознавчих наук, Трафальгарська площа, Національна галерея, собор святого Павла, музей воскових фігур мадам Тюссо – це головні «must be visited» країни, що побачила наша група. Дивувала щирість та доброзичливість англійців. Слова «перепрошую» та «дякую!» лунали повсякчас.

Учні пройшли семиденний навчальний курс, що проводився вчителями англійцями та отримали сертифікати освітнього центру «East-West Bridge».

09.03.2019 | Aдмін