Новини


Тиждень початкової освіти в школі-ліцеї



В рамках загальноміського Тижня початкової освіти «Інноваційна діяльність як засіб підвищення педагогічної майстерності вчителя початкових класів в умовах впровадження Нової української школи» , що проходить з 25.02 по 01.03 та проводиться з метою підвищення професійної майстерності, виявлення і підтримки творчої праці вчителів. 25 лютого у школі-ліцеї відбувся тренінг  у формі квесту «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь в НУШ». Захід розпочався з виступу завідуючої методичним кабінетом управління освіти Заграй С. М., яка повідомила план проведення Тижня початкової освіти  та його основні аспекти, після чого заступник директора з навчальної роботи Саветіна Т. В. розповіла про особливості впровадження НУШ в ліцеї та ознайомила із завданнями квесту.

Під час тренінгу вчитель початкових класів Лісова Л. Є. ознайомила своїх колег з поняттям «емпатії» як складової емоційного інтелекту. Людмила Євгенівна проводила вправи «Входження в картину», «Перевтілення», «Розгніваний  Петрик», які покращують вміння розпізнавати власні емоції.

Вчителі НУШ Бабчук О. П. та Апонюк М. Б. залучили всіх учасників квесту до мануальних дій з ЛЕГО, так як вони є невід’ємною частиною нового освітнього середовища. Завдяки використанню конструктора на уроках діти навчаються через гру, у них формуються вміння генерувати нові ідеї, проявляти ініціативу, критично мислити.

Вчитель 4-Б класу Рижук О.О. провела вправи з нейрогімнастики, адже вони підвищують ефективність розумової діяльності, полегшують всі види навчання і особливо ефективні для оптимізації інтелектуальних процесів і підвищення розумової працездатності.

 

З використанням на уроках елементів арт-терапії,таких як музикотерапію, танцювальну терапію, драмотерапію, казкотерапію, бібліотерапію, маскотерапію, етнотерапію, ігротерапію, кольоротерапію, фототерапію, лялькотерапію, орігамі, нас ознайомили  вчителі початкових класів Стасишина А. І. та Висідалко О. В. Дана методика є хорошим способом соціальної адаптації,  вона дозволяє пізнавати себе і навколишній світ.

                         



26.02.2019 | Aдмін

Вернутись назад