Вибір професії - крок до успіху

Щороку перед випускниками постає проблема вибору професії, саме тому у школі-ліцеї серед учнів старших класів проводяться заходи для професійного самовизначення та надання інформації з можливостей працевлаштування. Сьогодні відбулась зустріч ліцеїстів із начальником відділу кадрів дирекції залізничних перевезень Яремчуком О. Г. та провідним фахівцем з профорієнтації Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Стрельбицькою Л. Т. Олександр Григорович розповів про специфіку кадрового забезпечення ПАТ «Укрзалізниця» та перспективи працевлаштування студентів-залізничників. Пані Людмила пояснила ситуацію на місцевому ринку праці та наголосила, що людина може бути по-справжньому щасливою лише тоді, коли знайде своє улюблене діло, коли житиме, творитиме в оточенні, що імпонує їй.

Детальну інформацію про залізничні професії можна переглянути у презентації від Жмеринської дирекції

Більш детальну інформацію про потреби ринку праці можна переглянути за посиланням  https://www.dcz.gov.ua

14.02.2019 | Aдмін