STOP булінг!

14 лютого для учнів 6-7 класів в школі відбувся захід «Зупинимо булінг разом!». Ця проблема є дуже актуальна, адже  за даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінґу в школі, потерпав від принижень і глузувань. Саме тому головний спеціаліст Жмеринського районного відділу реєстрації  актів цивільного захисту головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Петрашек Інна Григорівна, начальник Жмеринського бюро правової допомоги Цимбал Віталій Сергійович, головний спеціаліст служби у справах дітей Жмеринської міської ради Українець Петро Іванович, начальник Жмеринського відділу державної реєстрації  актів цивільного захисту головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Вернік Інна Василівна, головний спеціаліст у справах дітей Жмеринської РДА Навроцька Алла Олегівна, інспектор поліції Жмеринського ВП, старший лейтенант Дремух Альона  розповіли про причини та наслідки булінгу, а також механізми виявлення, запобігання знущанню та його своєчасну профілактику у координації з батьками, вчителями, шкільним психологом та правоохоронними органами. Діти брали активну участь в обговоренні даної проблеми , а наприкінці зустрічі отримали змістовні буклети.

14.02.2019 | Aдмін