ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ

З 06 по 10 жовтня  2014 року в школі проходив тиждень інформатики під гаслом «Хто володіє інформацією, той володіє світом»

В програмі тижня було організовано і проведено:

•   Випуск тематичного стенду
  •  Конкурс «Світ ребусів»
  •  Конкурс «Найшвидший» (Wmouse, Wcorrect)
  •  Конкурс малюнків «Краще комп’ютерне зображення»
  •  Конкурс малюнків «Найкращий графічний дизайнер»
  •  Позакласний захід «Подорож до Комп’ютерленду»

Стартував тиждень інформатики випуском тематичної газети. На стенді висвітлювалась різноманітна інформація, цікаві завдання та рубрики, новини та поради. З понеділка по четвер проходив конкурс «Світ ребусів». Кожного ранку о 8.00 на стенді змінювались завдання,  учні із захопленням розв’язували їх. За кожен правильно розв’язаний ребус отримували 1 бал. У конкурсі приймали участь учні 5 – 11 класів. Переможцями стали: Кузнєцов Михайло (5-Б), Гаврилюк Павло (5-А), Миколюк Анна (9-А), Кучер Людмила (9-А), Тодосійчук Тетяна (9-А).  Найактивнішими учнями були: Здищук Єлизавета (5-Б), Здищук Денис (5-Б), Андрійчук Юлія (5-Б) та Діхтярук Михайло (5-А). Серед 6 – 7 класів, у вівторок, протягом дня, на великих перервах пройшли перегони  із використанням клавіатурного тренажера Wcorrect та тренажера управління мишею Wmouse, у якому школярі активно приймали участь. Переможцями стали: Саєцький Андрій (6-А, 1 місце) та Гамарнік Максим (6-В, 2 місце). Захід «Подорож до Комп’ютерленду» проходив в актовій залі нашої школи. Участь приймали команди  5-А класу «Мишки-програмишки» та 5-Б класу «Розумні ноутбуки». Виконуючи завдання у кожному конкурсі учні подорожували по країні Комп’ютерленд та здобували бали за правильні відповіді, які вносились до протоколу. По завершенні конкурсу члени журі оголосили результати, за якими було визначено команду-переможця «Мишки-програмишки». А також підведено підсумки проведення тижня інформатики та нагороджено грамотами переможців у таких номінаціях: «Найшвидший», «Краще комп’ютерне зображення», «Найкращий графічний дизайнер»  та медалями тих учнів, які  протягом «Тижня інформатики» активно приймали участь у конкурсі «Світ ребусів».

04.11.2014 | Aдмін