ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

10 січня 2019 року педагогічний колектив школи-ліцей обговорював питання педагогічної ради « Забезпечення здоровязбережувального середовища в закладі, формування життєвих компетентностей щодо свідомої позитивної мотивації на підвищення культури здоров’я школярів».

Проблема збереження і зміцнення здоров’я дітей набуває особливої актуальності. Саме тому мова йшла про сучасні підходи до створення здоровязбережувального простору, у якому дитині було б комфортно та затишно.

Педагогічну раду проведено у формі квесту з елементами тренінгу. Педагоги працювали на чотирьох локаціях у класах НУШ, тренерами яких стали клані керівники, учителі початкових класів Нової української школи.

Нова українська школа – це школа ХХІ століття, школа, у якій діти мають бути проінформовані, обізнані. Педагоги-тренери  запропонували до використання у роботі вправи, які допоможуть застосувати здоровязберігаючі технології не тільки під час заходів, але й на уроках.

Реалізовуючи завдання педради, педагоги переконані, що в учнів можна сформувати здоровязбережувальну компетентність та розвинути мотивацію до ведення здорового способу життя, спрямувавши зусилля педагогів, батьків, громади на створення здоровязбережувального освітнього середовища, тобто комфортного предметно-просторового та соціального оточення дитини

18.01.2019 | Aдмін