Зустрічаємо новорічні свята!

Учні  школи-ліцею продовжують зустрічати зимові свята. Нещодавно школярі 1-5 класів насолоджувались виставами до Дня святого Миколая, шестикласники брали участь в новорічному квесті, а 7-11 класи 28 грудня провели святковий флешбом! Дитячий запальний танець (організатори - вчитель фізичної культури Пасько Т. С., учениці  10 класу К. Пізнюк та Д. Подзігун), подарував усім новорічний настрій, позитивний заряд та море незабутніх вражень! Наприкінці свята директор школи Оксана Володимирівна Кочура привітала всіх учнів зі святами, особливо 11 класи, адже це останній Новий рік, який вони зустрічали у стінах ліцею.

Педагогічний колектив школи щиро вітає дітей зі святом та бажає здійснення усіх мрій, хай наступний рік принесе їм багато радості, добра, тепла та любові!

З НОВИМ 2019 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

30.12.2018 | Aдмін