ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛІЦЕЙНИХ КЛАСІВ

Школа ліцей має дуже багато різних традицій, однією з яких є посвята в ліцеїсти. У цьому році 8-А та 8-Б ліцейні класи в новому форматі відсвяткували свій день народження 18 грудня. На заході були присутні вчителі, учні а також адміністрація школи. Діти влаштували незабутнє свято, в ході якого вони розповідали про своє шкільне життя, демонстрували власні таланти, брали участь у різноманітних конкурсах. Слова привітання звучали від класних керівників (Цимбалюк Я. В. та Червінської С. О.), а також директора школи Оксани Володимирівни Кочури, яка вручила восьмикласникам  цікаві подарунки. Вчителі школи пишаються своїми учнями, які гордо несуть високе звання ліцеїста та прославляють рідну школу!

19.12.2018 | Aдмін