Сучасні освітні технології в роботі вчителя початкових класів

8 грудня на базі школи-ліцей був проведений тренінг «Сучасні освітні технології в роботі вчителя початкових класів». Автором курсу є сертифікований  тренер, блогер, вчитель Новопечерської школи, аспірант, он-лайн-викладач для учнів української діаспори пані Оксана Хомич. Ініціатором навчання виступила Інна Демчишина – вчитель НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей». Сьогодні у всіх освітян на устах новомодні канадські методики «Щоденні 5» та «Щоденні 3», але з чого почати? Як адаптувати їх до умов нашого сьогодення і реалій НУШ? У цьому більше 8 годин. Практично без перерви намагалися розібратися і рядові вчителі, і заступники директорів, і навіть директори шкіл. Якщо стисло охарактеризувати даний тренінг, то можна сказати так – ресурсно, сучасно і надзвичайно актуально. Спілкування з пані Оксаною у даному форматі вирішили продовжити і вже домовилися про наступні зустрічі.

09.12.2018 | Aдмін