Міське методоб'єднання вчителів трудового навчання

3 грудня в школі був проведений семінар-практикум вчителів трудового навчання шкіл міста на тему «Впровадження компетентнісного підходу до навчання, виховання та розвитку учнів ». В рамках заходу вчителям було запропоновано перегляд виставки робіт учнів «Творчий вернісаж» та персональну виставку робіт учениці 11-Б(Л) класу Мешалкіної  Катерини - «Технологія вишивання гладдю». Вчитель обслуговуючої праці Ноздріна В. М. залучила колег до роботи над проектом « Текстильна інтерєрна лялька », де учасники семінару могли власноруч пошити ляльку за готовим шаблоном. Вчитель технічної праці Крайнік М. І. провів майстер-клас «Виготовлення новорічної іграшки з фанери». Також всі учасники семінару взяли участь в обговоренні нових стандартів в освіті та здійснили обмін досвідом. Крім того, для учнів 8 – 9 класів була проведена тематична інтерактивна гра «Крок до професії».

05.12.2018 | Aдмін