«Щедрий вівторок» у школі-ліцей!

«Не залишаймося байдужими – будьмо добрими разом!» - під таким гаслом 20 листопада 2018р у школі-ліцей пройшла акція «Щедрий вівторок», яку організували учні, батьки 4-Б класу та класний керівник Рижук О.О. У рамках  заходу діти провели благодійний ярмарок та концерт. Кошти, зібрані у ході концерту та під час розпродажу речей, виготовлених школярами, будуть передані онкохворим дітям, що проживають у нашому місті. Ми надзвичайно вдячні працівникам Жмеринської міської ради та керівництву управління освіти , які не залишилися осторонь та відвідали благодійний ярмарок. До акції долучилися учні та педагоги закладу. Ми переконані, що доброта та милосердя ніколи не покидатимуть наші серця! Не залишайтеся байдужими – будьте добрими разом!

21.11.2018 | Aдмін