МАТЕМАТИКА ВАЖЛИВА!

З метою популяризації математики серед школярів, розвитку розумового та творчого потенціалу  учнів педагоги закладів освіти організували та провели загальноміський  Тиждень математики . У ході тижня 15-го листопада відбувся квест  «Математична освіта через призму зовнішнього незалежного оцінювання» за участю учнів 11-х класів шкіл міста.  Команди вправно розв’язували тематичні задачі на кожній локації : аптеці, магазині, у банку, на вокзалі, у податковій,  не оминули і управління освіти.  По завершенню квесту начальник управління освіти АлінаТвердохліб вручила переможцям та учасникам Почесні грамоти. Представниками від школи-ліцею були учні: Триполко Катерина ( І місце), Місько Валентина (І місце) та Сметана Олександр (ІІ місце). Крім того,  вчителі  математики мали змогу поділитися досвідом викладання предмету.  В  школі-ліцеї  учитель інформатики Кузір Г.Д. продемонстрував міській  спільноті педагогів  особливості роботи з програмним засобом GeoGebra і обґрунтував перспективи його використання для викладання в шкільному курсі математики. Вчитель математики Лучко В. М. провела колективну пошуково-рольову математичну гру серед учнів 5 класів. В ході заходу було застосовано різні форми діяльності: лабіринти, пазли, вікторини, лото, загадки тощо. Школярі продемонстрували свої знання з предмету, а також вміння застосовувати їх на практиці. Серед учнів 6-х класів вчителем економіки та математики Нєвєровою Л. Р. був проведений «Математичний калейдоскоп». Під час заходу команди учнів-шестикласників змагались  у математичних конкурсах: «Анаграма»,    «Цікавий квадрат», «Чарівник», бліц – турнірі «Логічні задачі». Команда переможців була нагороджена грамотами та подарунками.

20.11.2018 | Aдмін