Толерантність - це сучасно!

У школі-ліцей пройшов тиждень «У світі толерантності» під гаслом «Толерантність – дорога до миру та співпраці!».  Старшокласники  проводили бесіди серед школярів 2-6 класів на тему: «Толерантність – це сучасно!». В ході бесіди учні намагались пояснити ,що толерантність обертається навколо понять гідності, емпатії, розуміння інших, вихованості, стриманості у діях та судженнях. Під час тижня для 6-7 класів відбувся конкурс «Квітка толерантності », а діти 4-5 класів взяли участь у конкурсі малюнків до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». У рамках якої начальник служби у справах дітей Жмеринської міської ради Камінська Марія Сергіївна провела  зустріч з ліцеїстами 9-10 класів на тему: «Попередження проявів насилля».

20.11.2018 | Aдмін