Мова - душа народу!

Нещодавно школа – ліцей долучилася до святкуваня Дня української писемності та мови, який щорічно відзначається 9 листопада в день пам'яті святого Нестора-Літописця. З цієї нагоди були проведені різноманітні  тематичні заходи. Учні 10 –х класів долучилися до написання радіодиктанту національної єдності «Крила України», автором якого став викладач з української мови Олександр Авраменко. Вихованці 3-5 класів взяли участь в конкурсі «Абетковий словограй», переможцями якого стали учні 4 – А класу ( кл. кер. Танцура А. В.), 4 – Б класу ( кл. кер. Рижук О. О.) та  6 – А класу ( кл. кер. Місько О. О.). Крім того у 4-В класі( кл. кер. Ковальчук В. І.) відбулась вікторина «Дзвенить струмочком рідна мова!», де школярі продемонстрували свої знання  та підготували досить багато цікавинок про українську мову.

17.11.2018 | Aдмін