Засідання педагогічної ради у школі-ліцеї

1 листопада 2018 року відбулося засідання педагогічної ради за темою «Створення оптимальних умов для реалізації ефективної системи методичної роботи, спрямованої на підвищення рівня творчої діяльності педагогічних працівників з метою забезпечення освітнього процесу в умовах інформаційного середовища». Форма проведення – педрада-семінар з елементами тренінгу.

У ході засідання творчими групами учителів закладу були представлені цікаві презентації з питань організації методичної роботи, а саме:

група 1 – «Освітні галузі»

група 2 – «Наскрізні лінії»

група 3 – «Ключові компетентності сучасного випускника»

група 4 – «Типи сучасного уроку»

група 5 – «Аналіз і самоаналіз сучасного уроку».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Данілова О.М., представники творчих груп Нєвєрова Л.Р., Ноздріна В.М., Рубан О. М., Бунь Л. В., Кириловська Л.О., Любицька Л.Г., розкрили зміст базових понять освітньої програми закладу.

Цікавий тренінг провела з присутніми вчитель початкових класів    Рижук О.О., яка була учасником семінарів з програм Liberal  Art, «Вчительська тухля», тренінгу «Вчительська підзарадка»  ресурсу «Освіторія».

Директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» Кочура Оксана Володимирівна, підводячи підсумок роботи педради, наголосила на тому, що самоосвіта педагога – це важливий фактор підготовки вчителя до роботи в сучасній школі. Компетентного випускника готує компетентний вчитель. Велику увагу Оксана Володимирівна приділила організації підготовки учнів до ЗНО – 2019. Також на педраді були розглянуті питання забезпечення збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу та організації роботи в умовах інклюзивного навчання.

02.11.2018 | Aдмін