АКЦІЯ "5 КАРТОПЛИН"

У рамках всеукраїнської акції милосердя у  нашому місті стартувала традиційна щорічна благодійна акція «П’ять картоплин», організатором якої є Товариство Червоного Хреста спільно з управлінням освіти Жмеринської міської ради. Школа – ліцей активно долучилася до заходу, метою якого  є гарантія соціального захисту і економічного забезпечення одиноких непрацездатних людей похилого віку,  багатодітних та неповних родин , розв’язання соціально-побутових проблем внутрішньо переміщених осіб зі східних регіонів України і надання гуманітарної допомоги потерпілим від збройного конфлікту жителів Донецької та Луганської областей. Учні охоче  приносили з дому різні овочі – картоплю, моркву, буряки. Найбільше було зібрано картоплі – 933 кг, 100 з яких було відправлено в зону АТО.

Цей захід став для учнів уроком милосердя, людяності та доброти, де вони не просто збирали продукти, а й ділились часткою своєї душі, свого тепла!

23.10.2018 | Aдмін