КОМАНДА ШКОЛИ-ЛІЦЕЙ ЗДОБУВАЛА КУБОК «КОЗАЦЬКОГО ДУХУ»

Напередодні свята, Дня захисника України, у спортивній залі ДЮСШ відбувся спортивно-патріотичний захід серед школярів міста «Козацькі забави». Святкове дійство, мета якого – виховання патріотизму серед учнівської молоді, пробудження національної свідомості, фізичного загартування, моральної стійкості і популяризації здорового способу життя організували відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та ГО «Окремий Жмеринський козачий полк» на чолі з отаманом Володимиром Когутом. В інтелектуальній спортивній вікторині та чотирьох видах силових вправ учні змагалися на витривалість, швидкість та спритність. Змагання були цікавими, веселими та пройшли за активної підтримки вболівальників. Усі команди показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду. Усе ж, перемогу та перехідний кубок «Козацького духу» вже не перший рік здобула команда Школи-ліцей, другу сходинку посіла команда Школи-гімназії і третіми у даних змаганнях стали учні ЗОШ № 3. Надалі на учасників «Козацьких забав» очікував смачний куліш, який вони заслужили за проявлені старання і спритність.

за джерелами Жмеринської газети

18.10.2018 | Aдмін