У ШКОЛІ-ЛІЦЕЇ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКОМ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ

24 вересня на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею" відбулася зустріч учнів 10-11-х класів із прокурором Жмеринської місцевої прокуратури, молодшим радником юстиції Петлик Інною Володимирівною.  В ході бесіди було оговорено такі теми: "Запобігання та протидія підліткової злочинності. Попередження насилля у сімї. Профілактика шкільного булінгу серед школярів". Прокурор розповіла підліткам про кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення правопорушень, адже скоєння неповнолітніми злочинів - це наслідок багатьох факторів від невтішної соціально-економічної ситуації в країні і до неправильного виховання в сім'ї та школі.

Бесіда виявилась досить цікавою та повчальною, учні мали змогу задати запитання і отримати вичерпні відповіді від працівника прокуратури.  Неабияких інтерес викликали наведені ситуації із власної практики та особливості роботи у боротьбі зі злочинністю та корупцією. Майбутні випускники  дізналися про особливості професії прокурора та про роль прокуратури у житті суспільства.

Адміністрація школи та учні вдячні представникам прокуратури за співпрацю. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, знати свої права та обов’язки.
 Сподіваємось, що набуті знання під час цієї зустрічі допоможуть учням бути  відповідальними і законослухняними громадянами нашої держави.

30.09.2018 | Aдмін