ПРИВІТ, ШКОЛО!

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» до святкування Дня знань підійшли нестандартно – замість довгих лінійок із виголошенням промов для найменших школярів влаштували незабутнє свято. Коло пошани, вітальне слово від директора школи та старшокласників, флеш-моб,  символічні дзвоники та аніматори в ролі мультиплікаційних героїв: Сімки з м/ф «Фіксики», Бетмена з м/ф «Бетмен», Рози з м/ф «Барбоскіни» та Суперменки – усе це стало подарунком для першокласників.

Тож нехай 1 Вересня – День  Знань відкриє перед кожним школярем нові обрії пізнання себе і світу захоплень! Стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, а батьків – гордістю за своїх дітей!

01.09.2018 | Aдмін