ОБЛАСНИЙ ФОРУМ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ «LEADFEST: НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ДІЇ»

19 червня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся обласний форум початкової освіти: «LEADFEST: Нова українська школа в дії».

Перші успіхи впровадження Державного стандарту початкової освіти описали вчителі, директори та батьки учнів перших класів. Свої перші кроки показали проектні команди-представники пілотного впровадження нового Державного стандарту початкової освіти Всеукраїнського та обласного рівнів: НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» м. Жмеринки, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски Тиврівського району, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району, КЗ «Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 - гімназія», спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивчення іноземних мов №25 Вінницької міської ради, Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1, КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №12 Вінницької міської ради» під керівництвом Лесіної О.В., завідувача відділу початкової освіти КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» та Гальчевської Н.А., методиста  відділу початкової освіти КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

Не була осторонь і батьківська спільнота. Мама учениці пілотного 1 – В класу НВК «ЗОШ І -ІІІ ст.-ліцей» Наталія Михайлівна Твердохліб розповіла присутнім про нове освітнє середовище, робочі осередки класу, педагогіку партнерства з батьками, тематично-інтегроване навчання. Наголосила на тому, що на основі партнерства між учителем, учнем і батьками розкриваються та розвиваються здібності, таланти і можливості дітей. Адже бажання вчитися та з гарним настроєм відвідувати школу, отримувати нові знання – це найбільший успіх як для дитини, так і для вчителя, і для батьків!

У Fest-вшануванні було відзначено працівників-учасників експерименту  та вручено подяки Департамента освіти і науки облдержадміністрації за участь у пілотному впровадженні нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах концепції «Нова українська школа»: методисту управління освіти Жмеринської міської ради – Світлані Миколаївні Заграй, заступнику директора з навчально – виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Тетяні Василівні Саветіній, класним керівникам пілотних класів: Любов Леонідвні Вахновській та Олені Василівні Висідалко.

Протягом усього часу роботи форуму працювала виставка-презентація «Сучасне освітнє середовище для натхненного навчання» фірми Vemakids.

26.06.2018 | Aдмін