СВЯТКОВЕ ЗАКРИТТЯ ПРИШКІЛЬНОГО ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ «ДЗВІНОЧОК» ІЗ ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ

15 червня у школі-ліцей відбулося урочисте закриття літнього пришкільного оздоровчого табору "Дзвіночок". Табір працював з 29 травня по 15 червня. За цей час було оранізовано для учнів корисний, культурно-оздоровчий відпочинок. Вихователі, а вони ж класні керівники, пропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.

Впродовж роботи табору діти брали участь у різноманітних заходах. Дозвілля було насичене цікавими екскурсіями до ігрового центру «Ермітажик», дитячої міської бібліотеки, у зимовий сад локомативного депо ст. Жмеринка, в пожежну частину ДПРЧ №8 м.Жмеринки, брали участь у міжтаборних змаганнях «Веселі старти 2018». Працівниками ЦПР м. Жмеринки для дітей було проведенно цікаві майстер-класи. Школярі із задоволенням відпочивали на міських спортивних, дитячих майданчиках, атракціонах. А ще у БНТ всі загони табору взяли участь у цирковій розважальній програмі.

У мовному загоні діти покращували знання англійської мови з різних видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, письмо, читання. Відповідно до тематичних днів проводились різноманітні заняття: конкурси, вікторини, ігри, презентації.

До побачення «Дзвіночок – 2018».

До зустрічі у 2019 році!

25.06.2018 | Aдмін