ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО ТАБОРУ «ДЗВІНОЧОК» З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ НА БАЗІ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ.-ЛІЦЕЙ"

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела кольорова і багатозвучна пора року – літо! Це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів і не залишитися без казкових емоцій, нових друзів та різноманітних розваг.

Однією з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період є організація тематичних   таборів  відпочинку. Тому, на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» з 29 травня 2018 року було розпочато роботу дитячого табору екологічного напрямку «Дзвіночок». Вікова категорія дітей 7-10 років (1 – 4 класи). Створено 4 загони, серед них – англо-мовний загін.

Сьогодні відбулося відкриття табірної зміни. З цієї нагоди була проведена урочиста лінійка. Кожен загін представив свою назву та девіз, а також подарував музичну композицію.

Кожен день табірної зміни розпочинатиметься з ранкової зарядки та ранкової лінійки. Протягом дня працівники їдальні частуватимуть дітей смачними сніданками та обідами.

У мовному загоні діти покращать знання англійської мови з різних видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, письма, читання. Відповідно до тематичних днів  проводитимуться різноманітні заняття: конкурси, вікторини, ігри, презентації.

Багато цікавих справ, заходів, походів, екскурсій чекає на дітей протягом табірної зміни!

30.05.2018 | Aдмін