СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Сьогодні, 25 травня,  усі школярі ліцею з теплими усмішками на обличчі прямують до школи, адже саме там для них пролунає останній дзвінок 2017 – 2018 н.р.

Багато учнів чекали на цей день, тому що попереду літні канікули. Тепер на ціле літо можна забути про уроки і домашні завдання. Тільки для наших випускників це водночас і радісне і сумне свято, бо цей останній дзвінок пролунає для них в останнє і покличе у невідоме, уже доросле життя та багатогранний, непередбачуваний і цікавий світ!

Право відкрити урочисту лінійку надано директору школи Оксані Володимирівні Кочурі. Зі щирими словами побажань вона звернулась до учнів,  вчителів та гостей свята, а також представила учасників «Зоряного олімпу», тих, хто своїми перемогами прославив рідну школу. Колом пошани пройшли учні-переможці ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіад з базових дисциплін та Міжнародних конкурсів. Номінацію «Спортивна надія школи» представили учасники спортивних змагань, які показали високі результати різних рівнів.

Аби розділити радість сьогоднішнього свята на урочисту лінійку завітала Тетяна Федорівна Кісілюкзаступник начальника управління освіти Жмеринської міської ради. Із привітальними словами звернулись до випускників батьки.

На святі звучали вірші, музичні композиції та хореографічні номери, подаровані від старшокласників.

І ось хвилююча мить… Почесне право останнього дзвоника надали учениці 11-А(л) класу Роскошенко Анні, яка сповістила усіх присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

29.05.2018 | Aдмін