ПЕРЕГОРНУТА ЩЕ ОДНА СТОРІНКА ШКІЛЬНОГО ЖИТТЯ

Школа – прекрасний світ, другий дім, в якому діти живуть, навчаються, ростуть. Як одна прекрасна мить, пролетіли чотири роки навчання в початковій школі. Прийшов час прощатися...

Зі словами привітання до діток та всіх присутніх  звернулася директор школи Оксана Володимирівна Кочура та вчителі випускних четвертих класів: Олена Петрівна Бабчук, Антоніна Леонідівна Іванишина та Людмила Євгенівна Лісова. На святі школярі виразно читали святкові вірші, талановито танцювали  та співали. Родзинкою свята для учнів став квест, побудований на закріплені шкільного матеріалу з різних предметів: української мови, математики, англійської мови, мистецтва, трудового навчання та фізичної культури.

Заключною частиною свята стало знайомство з новими класними керівниками, які радо прийняли у свої материнські обійми дітей у п’ятий клас.

В учнів та батьків залишились приємні враження і хвилюючі почуття, адже їхні діти вже попрощались із початковою і вступили до лав старшої школи.

Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові друзі, вчителі, предмети, відкриття та перемоги.

25.05.2018 | Aдмін