Новини


ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ СВЯТО     Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки і сьогодні символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Тому недаремно українці відзначають  День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Це свято з'явилося всього 8 років тому, коли декілька десятків українських студентів одягли вишиванки і вийшли на вулиці своїх міст.

У наші дні вишиванка - символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

17 травня, учні та вчителі нашої школи із задоволенням  долучилися до свята. Школа  замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки, щасливими посмішками та позитивними емоціями.

Проведення такого свята продемонструвало, що кожен з нас відчув себе справжнім українцем налаштованим на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

 

 

 17.05.2018 | Aдмін

Вернутись назад