УЧАСТЬ У ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІЙ ГРІ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

З метою виховання громадян-патріотів України як високоморальних особистостей, які вшановують українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства з 23.04.2018р. по 08.05.2018р було проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичноу гру «Сокіл» («Джура») серед загальноосвітніх закладів міста.

Школу-ліцей представляли юні козаки та козачки рою в складі: Фурман Ренат (10-Бл), Мацюк Артем (10-Бл), Лужних Максим (10-Бл), Шевченко Богдан (10-Бл), Триполко Катерина (10-Бл), Шульган Павліна (10-Бл), Мєшалкіна Катерина (10-Бл), Гриневич Вікторія (10-Ал), Бондарчук Даниіл (10-Ал), Ткаченко Аліна (9-Бл) та Ель Каялі Таха (9-Бл).

Учасники гри продемонстрували козацький вишкіл, гарні знання з надання першої долікарської допомоги і тактичної медицини, силу, мужність, вміння діяти колективно, влучність та наполегливу боротьбу.

Адміністрація школи-ліцей висловлює щиру подяку учням та педагогам, які підготували на високому рівні дітей для участі у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

11.05.2018 | Aдмін