ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

Нещодавно у Центрі позашкільної роботи пройшов фінал інтелектуальної гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». Свої знання та інтелектуальний рівень, вміння швидко думати та працювати командою демонстрували учні  загальноосвітніх навчальних закладів міста, зібравши палких прихильників серед школярів.

Учасників гри привітали та побажали творчої думки, наснаги до боротьби і перемоги.

І ось прозвучало перше запитання. Після команди: «Час» тільки на мить запанувала тиша. Гравці жваво обговорювали варіанти відповіді, яку після сигналу передавали ассистентам-ластівкам.

Правильну відповідь оцінювали одним балом. Рейтинг кожного питання визначав відповідно до кількості правильних відповідей. Запитання подавали письмово, на обдумування відповіді відводили одну хвилину.

Тематика запитань була різноманітною. Дітям знадобилися знання з інформаційних технологій, фізики, географії, історії, літератури і логічне мислення. Упродовж гри у залі вирували неабиякі пристрасті.

У вирішальну мить, коли судді оголошували підсумки, лунали бурхливі овації на честь переможців.

За результатами гри І місце вибороли команди школи-ліцей мололодшої вікової категорії (Воропаєва Софія, Кириловська Єлизавета, Томчак Валерія, Федорус Вероніка, Романцов Єгор та Нікель Ярослав) та старшої  вікової  категорії (Адамус Ольга, Майданюк Юлія, Шульган Павліна, Бурлак Владислав, Мазур Артем, Сергієв Михайло).

Пишаємося учнями, які показали високі результати у грі "Що? Де? Коли?" та бажаємо подальших перемог!

02.05.2018 | Aдмін