24 КВІТНЯ – ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 24 квітня у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» було проведено  День цивільного захисту.

Учні  та  педагогічний  колектив  школи  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Ранковим   відкриттям   «Дня   цивільного  захисту» стало проведення загальношкільної радіо лінійки.

На  першому   уроці  у  цікавій  та  змістовній формі класні керівники провели такі тематичні години: «Правила поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів» для учнів 1–4 класів, «Чорна трагедія на кольоровій землі» для учнів 5–11 класів. Протягом дня учні 5 – 9-х класів переглянули документальний фільм «Дії при надзвичайних ситуаціях»; учні 1-х класів взяли участь у сюжетно-рольовій грі з основ здоров’я та безпеки життя «Таємниці дорожніх знаків» та переглянули відеопрезентацію «Види пожежної техніки». Учні 2 – 4-х класів взяли участь в інтерактивній грі «Проблемні ситуації та їх розв’язання». В спортивній залі школи-ліцею пройшли змагання з баскетболу серед учнів 9 – 11-х класів.

Лікар Вінницької обл. організації Товариства Червоного Хреста та вчитель основ здоров’я Пугач Т.В. ознайомили учнів 11-х класів  про надання першої медичної допомоги потерпілим при надзвичайних ситуаціях.

Протягом дня учні школи-ліцей мали можливість оглянути тематичну виставку плакатів з цивільного захисту, виставку спеціального обладнання «Пожежа та техногенна безпека», екологічний вернісаж «Чистофес», а також виставку дитячих екологічних виробів «Наша творчість тобі, Україно!». Начальник відділу з цивільного захисту Жмеринської міської ради Захарчук М.В. провів з учнями 5-Б, 7-А та 10-А класів лекцію-тренінг «Дії при оповіщенні «Увага! Всім!».

Завершальним етапом стала навчальна евакуація школи, у якій як учні, так і вчителі продемонстрували обізнаність та підготовку по ЦЗ населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День  цивільного  захисту  під  гаслом  «Увага! Пожежа!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання завджди знадобляться.

28.04.2018 | Aдмін