ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ «МАМА, ТАТО, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»

21 квітня 2018 року у місті Вінниця на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №10  відбувся заключний етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Представниками нашого ліцею стала сім’я Рибаків: тато – Віталій Михайлович, мати – Інеса Тадеушівна та синІлля, учень 4Б класу.

Після пояснення простих правил учасники фестивалю «кинулися в бій». На їхньому шляху трапились різні оригінальні конкурси. Тож доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати та тренувати координацію рухів. Змагання було захоплюючим як  для дітей, так і для дорослих.

Варто зазначити, що кожна сім’я намагалась вибороти лідерство, адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву! Різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовнішого: молодечого запалу і таланту повернутися в дитинство.

Отже, за результатами усіх конкурсів сім’я Рибаків виборола ІІІ місце та була нагороджена кубком, бронзовими медалями, грамотами та цінними призами.

Адміністрація школи та педагогічний колектив щиро вдячні родині за участь у фестивалі.

Бажаємо  усім  не  розгубити   спортивний   запал,   що   так згуртовує родину й сприяє  розвитку  здорової дитини, а, отже, і здорової нації!

24.04.2018 | Aдмін