Науково-практична конференція «Нова початкова школа - нова якість освіти»

19 квітня на базі Центру позашкільної роботи м. Жмеринки було проведено науково-практичну конференцію «Нова початкова школа - нова якість освіти», учасниками якої стали: Галина Афанасіївна Іваниця – доцент, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи Вінницької академії неперервної освіти; Наталя Анатоліївна Гальчевська –  методист відділу початкового навчання Вінницької академії неперервної освіти; методисти міського управління освіти, а також адміністрація, педагоги початкових класів, практичні психологи, соціальні педагоги та вчителі з інклюзивного навчання міських закладів освіти, завідувачі та методисти закладів дошкільної освіти.

Конференцію відкрили учні 1-А та 1-В пілотних класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей».

Методист управління освіти – Світлана Миколаївна Заграй розповіла присутнім про виклики Нової української школи в рамках реформування освіти.  Галина Афанасіївна Іваниця та Наталя Анатоліївна Гальчинська змістовно ознайомили освітян з організаційними питаннями всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти».

Учителі початкових класів Олена Василівна Висідалко та Любов Леонідівна Вахновська презентували досвід роботи у пілотних класах школи-ліцей. З темою «Умотивований педагог» виступила заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Ольга Юріївна Шевченко. З освітнім середовищем у Новій українській школі, проблемою наступності та особистістю креативного педагога ознайомила завідувач закладу дошкільної освіти Олена Борисівна Яворська.

Під час конференції було  продемонстровано виставку методичних матеріалів  щодо організації освітнього середовища в Новій українській школі.

23.04.2018 | Aдмін