МАЙСТЕР-КЛАС З ПИСАНКАРСТВА ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ У ЖМЕРИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ

Весна – найпрекрасніша пора року, і саме у весняні дні ми святкуємо одне із найбільших після Різдва свят – Великдень. З цим святом пов’язано безліч традицій, однією з яких є створення писанки. Історія  цього  магічного  дійства  сягає  ще  дохристиянських часів і нараховує близько 6 тисяч років.

У 2018 році Великдень ми святкуємо 8 квітня. Час готувати подарунки рідним та друзям. На глибоке і непохитне переконання першачків школи-ліцею найкращий подарунок той, що створений власноруч! А це означає, що настав час вчитись писанкарству, бо Писанка – це своєрідна вітальна листівка, в якій символічно закладені лише добрі побажання. Зберігаючи традицію, школа-ліцей щороку організовує майстер-класи з писанкарства на базі Жмеринського міського історичного музею.

Напередодні Світлого Христового Воскресіння учні 1-В класу разом з вчителем Любов Леонідівною Вахновською, озброївшись професійними писачками, завзято взялися до роботи. Це надзвичайно цікаве та кропітке заняття. Першокласники мали змогу обрати орнамент чи просто візерунки з колекції зразків і створити писанку з самого початку: від першого етапу - нанесення орнаменту писачком до кінцевого - стирання воску з писанки.

Кожен учасник заняття поніс яскраві враження та світлі емоції.

Щира   дитяча   посмішка,   сповнені   щастям    очі,   слова вдячності – це   те,   що   надихає,   гріє   душу   кожного.

Хочеться подякувати усім працівникам Жмеринського історичного музею: Шереметі Анні Станіславівні, Мартинчик  Світлані Володимирівні та Бульбі Ірині Анатоліївні за професіоналізм і прекрасну організацію майстер-класу!

06.04.2018 | Aдмін