8 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЖІНОК І МИРУ

Весну, як ніяку іншу пору року, завжди асоціюють з прекрасною половиною людства, бо це час початку нового життя, коли оживає природа. З весною пов’язані світлі надії на краще майбутнє, народження нових планів та мрій. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою.
    У переддень свята, 7 березня, учні як старших, так і молодших класів школи-ліцей підготували для вчительського колективу концертну програму. На шкільній сцені виступили найкращі творчі колективи,  продемонструвавши свій талант у різних художніх жанрах.
   Вдячні глядачі зустрічали теплими усмішками та проводжали бурхливими оплесками усіх без винятку артистів. Вдало підібраний репертуар, вишукані костюми, високий рівень виконавської майстерності не залишали байдужими нікого – ні школярів, ні вчителів, ані батьків.

09.03.2018 | Aдмін