СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНЕ СВЯТО «ЯК КОЗАКИ ЩАСТЯ ШУКАЛИ»

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» відбулося велике спортивно-розважальне свято «Як козаки щастя шукали». Педагоги й учні нашого навчального закладу докладають максимум зусиль, щоб пізнавати та відновлювати давні українські звичаї та традиції, відкривати замовчувані або призабуті сторінки  козацької давнини.

Свято вдалося на славу! За давнім козацьким звичаєм воно розпочалося з шикування імпровізованих козацьких гуртів або куренів 2-А, 2-Б та 2-В класів і танцювального флешмобу, який став своєрідною розминкою для команд.

Після урочистої церемонії відкриття  розпочалися спортивні змагання, на яких суддями виступили старший тренер з греко-римської боротьби Хлібойко Юрій Вікторович та тренери Машкевич Павло Євгенійович, Задачин Денис Володимирович. «Ми вже давно співпрацюємо із школою-ліцеєм, тож нас запросили взяти участь у якості суддів спортивних змагань. Ми з радістю прийняли запрошення, тому що це досить відповідальна справа і також чергова можливість безпосередньо поспілкуватися з дітьми», - зазначив почесний гість Юрій Хлібойко.

За результатами спортивного івенту організатори вручили переможцям грамоти. Окрім грамот, кожний колектив виборов приємні подарунки – солодощі, які ще більше прикрасили національно-патріотичне свято для другокласників. Переконана, що наступного року «Козацькі забави» будуть ще більш масовішими й захоплюючими.

Класний керівник 2 – А
Стасишина Ірина Анатоліївна