КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ШЕВЧЕНКА "КОБЗАР І УКРАЇНА"

У рамках відзначення 204-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка 3 березня 2018 року в Районному будинку культури пройшов конкурс читців поезії Кобзаря. Даний міськрайонний конкурс став традиційним для початку березня і цьогоріч уже відзначив повноліття – проводився 16-ий раз.

Наша школа- ліцей щороку бере у ньому активну участь і впродовж ряду років учасники від нашої школи посідали призові місця у різних вікових категоріях, демонструючи інтерес до поезії Великого Шевченка, її актуальність, уміння нею зацікавитись самому і привернути увагу інших.

У цьогорічному конкурсі читців взяли участь учні школи-ліцей:

- Воропаєва Софія (5-Б)

- Кириловська Єлизавета (5-Б)

- Строга Софія (6В)

- Кес Олена (8-Ал)

- Татаринська Марина (9-Бл).

Наші юні читці достойно виступили на сцені Жмеринського РБК, представили свій заклад з-поміж більше сімдесяти учасників з навчальних загальноосвітніх та спеціальних закладів міста та району.

Полум’яне і грізне, чуттєве і жалібне, гірке і скорботне слово Кобзаря звучало впродовж дня у виконанні юних читців поезії у двох вікових категоріях. Перемогу здобули найбільш яскраві, технічно витримані, на думку поважного журі, виступи. Усі ж учасники, і наші в тому числі отримали Подяки за участь і новий досвід.

Зичимо усім шанувальникам Кобзаревої творчості і далі вдосконалювати свої декламаторські вміння, читати правдиве Шевченкове слово, популяризувати його серед молоді і вірити у щасливу долю свого народу, як вірив у неї Кобзар: «…І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі».

Вчитель української мови та літератури

Рубан Олена Миколаївна

05.03.2018 | Aдмін